خرید و فروش دستگاه دستمال کاغذی دست دوم : بایدها و نبایدها

دستگاه دستمال کاغذی دست دوم :

مجتمع اقتصادی و صنعتی قزل گل، مطابق مشی حمایتی خود از مشتریان، ماشین آلات کارکرده‌ و دستگاه دستمال کاغذی دست دوم مشتریان خود و حتی دیگر ماشین‌سازان را که به هر دلیلی دیگر قادر به ادامه تولید نیستند، بازاریابی و به فروش می‌رساند.

اما لازم است افرادی که متقاضی فروش دستگاه‌های خود هستند به نکات زیر توجه نمایند:

 • فروشنده می‌بایست با رعایت نهایت انصاف و صداقت، تمامی اطلاعات مربوط به ماشین آلات خود را در اختیار ما قرار دهد.
 • در صورتی که بخشی از دستگاه‌ها دچار مشکل باشد، فروشنده میبایست به صورت کاملا واضح و روشن موارد دارای مشکل و هزینه‌های تعمیر آن را شرح دهد.
 • کارکرد دستگاه می‌بایست به صورت دقیق بیان شود.
 • در صورتی که ماشین آلات مجهز به سیستم‌های مدیریتی مانند PLC می‌باشد، تمامی اطلاعات مربوط به این بخش‌ها در اختیار ما قرار داده شود.
 • فروشنده می‌بایست به صورت دقیق دلایل جمع آوری خط تولید خود را اعلام کند.
 • انبارداری، حمل و نقل و مراقبت از دستگاه‌ها هزینه‌ی بالایی دارند. به همین دلیل این مجموعه به هیچ عنوان توانایی پذیرایی از دستگاه‌های شما را ندارد.
 • در صورتی که در هر زمانی مجموعه در اطلاعات ارائه شده توسط فروشنده تشکیک کند، درخواست فروش را کان لم یکن تلقی خواهد کرد.

 

خرید دستگاه دستمال کاغذی دست دوم : بایدها و نبایدها

خرید دستگاه دستمال کاغذی دست دوم : بایدها و نبایدها

خریداران محترم توجه فرمایند که مجموعه‌ی ما، فقط به عنوان هماهنگ کننده خرید و فروش دستگاه دستمال کاغذی دست دوم می‌باشد و خریداران خود باید نسبت به بررسی صحت اطلاعات ارائه شده توسط فروشنده اقدام کنند و این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در اینباره ندارد مگر آنکه خودِ این مجموعه فروشنده ماشین آلات باشد.

خریداران در هنگام خرید ماشین آلات و دستگاه های دستمال کاغذی دست دوم می‌بایست به چه نکاتی توجه کنند؟

 • از منابع معتبر نسبت به خرید ماشین آلات دست دوم اقدام کنید:

  درباره فروشنده اطلاعات کافی به دست آورید، به اطلاعاتی که از سایت‌ها و فضای مجازی به دست می‌آورید کفایت نکنید و حسن شهرت فروشنده را در دنیای واقعی بسنجید.

 • آشنایی کامل با ماشین آلات مورد نظر پیدا کنید:

  چرا که هر سازنده‌ای در هر سری از تولیدات خود تغییرات و امکاناتی به دلخواه سفارش دهنده بر روی دستگاه‌های خود اعمال می‌نماید که ممکن است این موارد، ماشین آلات مورد نظر را برای نیاز شما بدون کاربرد کند یا شما نیازی به بخشی از امکانات ماشین آلات نداشته باشید.

 • اطلاعات و مشخصات ماشین آلات را آنالیز کنید و با نیاز خود تطبیق دهید و برای کسب اطلاعات کافی و دقیق با سازنده آن مشورت کنید:

  بهتر است قبل از خرید اطلاعات فنی ماشین آلات را از سازنده دریافت کنید و این اطلاعات را با وضعیت کنونی ماشین آلات مقایسه کنید. نگران نباشید عموما سازندگانی با حسن سابقه در اینکه اطلاعات ماشین آلات خود را در اختیار خریداران قرار دهند، خسیس بازی درنمیاورند!!

 • سعی کنید ماشین آلات بروز خریداری کنید

  بروز بودن دستگاه‌های به هیچ عنوان با دست دوم بودن ماشین آلات در تضاد نیست. بروز بودن دستگاه‌ها به این معنی است که در حال حاضر سازنده این ماشین آلات، دستگاه‌ها را مطابق نیاز بازار بروزآوری کرده باشد، اگر بعد از آشنایی با ماشین آلات متوجه بروز نبودن و عدم تطابق آنها با نیاز فعلی بازار شدید، هزینه‌های بروزآوری دستگاه‌ها را از سازنده استعلام کنید.(این در صورتی است که دستگاه‌ها قابلیت بروزآوری را داشته باشند.)

 • بررسی کنید که چه مدت از زمان گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه‌ها سپری شده است

  پشتیبانی سازنده از ماشین آلات تولیدی خود تا ابد ادامه ندارد و در هنگام خرید برای مدت زمان محدودی تعهد پشتیبانی از محصول را ارائه میکند و در صورت پایان یافتن این مدت ممکن است در صورت بروز مشکل، در تعمیرات و یا تأمین قطعات دچار مشکل شوید.

 • نسبت به بررسی محصولات خروجی دستگاه‌ها و مقایسه کیفیت این محصولات با نمونه مشابه موجود در بازار اقدام کنید

  برای مثال برای یک دستگاه فول کات،این مقایسه می‌تواند در مواردی چون: کیفت برش تیشو، اندازه‌ی برش تیشو، کیفیت چینش و مرتب بودن چینش و نحوه شمارش تعداد تیشو، کیفیت امباس (طرح برجسته) و … باشد.

 • به یاد داشته باشید هرجا خرید و فروشی باشد عده‌ای هم برای کلاه‌برداری و فریب در کمین هستند

  گفتن این مطالب مایه‌ی تأسف است اما لازم است که بدانید در بازار افرادی هستند که با عنوان سازنده فعالیت می‌کنند اما در عمل تنها با خریداری ماشین آلات دست دوم و اعمال تغییرات جزئی در آنها، این دستگاه‌ها را با عنوان و قیمت یک دستگاه نو به فروش می‌رسانند.

  عده‌ای نیز ماشین آلات دست دوم را با قیمت‌های گزافی به فروش می‌رسانند. حتی اگر حواستان جمع نباشد ممکن است پول خرید یک دستگاه را پرداخت کنید بدون آنکه دستگاهی در کار باشد.

  برای جلوگیری از چنین مواردی لازم است نسبت به رؤیت و استعلام قیمت نسخه نو آن از سازنده دستگاه اقدام کنید.

موارد بالا را با دقت چند بار مطالعه کنید و هیچ یک از موارد را کم اهمیت ندانید، اگر می‌توانید با یک سازنده دستگاه و یک فروشنده محصولات تیشو مشورت کنید.

 

آیا مواردی هست که لازم باشد خریداران قبل از خرید بدانند و ما آن را ذکر نکرده باشیم؟! پس چرا نشسته‌اید و همین حالا این موارد را از طریق بخش تماس با ما، با ما و دیگران به اشتراک نمی‌گذارید؟!

 

در حال حاضر ممکن است تعدادی دستگاه دست دوم نزد ما موجود باشد،

برای دسترسی به صفحه مربوط به ماشین آلات دست دوم کلیک کنید.

برای تماس با ما و مشاوره قبل از خرید کلیک کنید.

 

Summary
recipe image
Recipe Name
خرید دستگاه دستمال کاغذی دست دوم : بایدها و نبایدها
Author Name
Published On
Average Rating
۲.۵1star1star1stargraygray Based on ۳۰ Review(s)